Мережа сервісних центрів з ремонту
та сервісного обслуговування
привідної техніки
  • Ремонт
  • Cервісне обслуговування
  • Ретрофіт (Обмін старого обладнання на нове)
Про нас

Ремонт дорогого устаткування - приваблива альтернатива заміні. Більшої актуальності ця тема набула після кризи 2008 року, коли підприємства стали більш уважніше контролювати видаткову частину бюджету.

Власні ремонтні служби підприємств при всій необхідності та досвіді не можуть, та й не повинні ремонтувати складну промислову електроніку, на яку в 95% випадків немає технічної документації. Звернення Замовника до представників виробників обладнання не часто призводить до вигідного і швидкого вирішення проблеми.

Виникають такі проблеми:

  • Ремонт блоку неможливий, потрібна заміна, при цьому вартість його досить велика, а терміни поставки занадто великі
  • Обладнання вже не виробляють і техпідтримку припинили декілька років тому, проте модернізація не передбачається, обладнання вас влаштовує і може приносити прибуток
  • Устаткування завезли в складі комплексної лінії, а технічна підтримка в Україні відсутня.

 

Вихід - звернення в спеціалізовану організацію по відновленню промислової електроніки. Мережа сервісних центрів «KIPService» ремонтує наступне обладнання: частотні перетворювачі, плавні пуски та іншу промислову електроніку. Ми відновлюємо обладнання, ремонт якого з тих чи інших причин вважався неможливим. Наші інженери мають досвід ремонту електроніки як на рівні блочного ремонту, так і на рівні компонентів, що допомагає повертати в експлуатацію несправне обладнання. Ми накопичуємо, зберігаємо і розвиваємо унікальні методики по відновленню обладнання і даємо шанс на відновлення тоді, коли інші відмовляються і визнають обладнання неремонтоздатність.

Ви скорочуєте витрати, не втрачаючи в якості.
МИ ПОРЯД. ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ

Наші послуги
Ремонт
Ретрофіт
Сервісне обслуговування
Залиште замовлення на сервісне обслуговування саме зараз
Як ми працюємо
1.Звернення
2.Відправка обладнання або виїзд спеціалістів
3.Безкоштовна діагностіка з висновком
4.Погодження вартості
5.Оплата
6.Ремонт
7.Відправка замовнику
Працюємо з перетворювачами будь яких брендів
Як нас знайти
Сховати
Відобразити